Wczytuję dane...

Aparatura elektryczna

Znaleziono: 13446 produktów
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  Opis kategorii

  Aparatura elektryczna

  Aparatura elektryczna jest wykorzystywana w naszym otoczeniu każdego dnia. Jest z nami w naszych domach jak i w dużych zakładach przemysłowych. Czuwa nad bezpiecznym przepływem prądu w każdych warunkach, a także zapewnia ochronę przed zwarciami i przepięciami. Wśród pomocnego nam sprzętu znajdziemy między innymi: wyłączniki nadprądowe, wyłączniki silnikowe, wyłączniki mocy, ograniczniki przepięć i wiele innych.

  Rodzaje aparatury elektrycznej

  Przełączniki i przyciski tablicowe, łączniki krzywkowe, regulatory, soft starty, falowniki czy też sterowniki sterują zarówno prostymi urządzeniami, jak silniki elektryczne, ale też doskonale radzą sobie ze zdecydowanie bardziej złożonymi procesami technologicznymi.

  Natomiast czujniki obecności, odległości, ciśnienia i wielu innych parametrów, a także wyłączniki krańcowe czy bariery świetlne pozwalają na dokładne kontrolowanie przebiegu różnych procesów technologicznych, co w konsekwencji przekłada się na ich całkowitą automatyzację.

  Z kolei wszelkiego rodzaju mierniki pozwalają kontrolować poprawność parametrów instalacji elektrycznej lub pracy danego urządzenia. Natomiast lampki modułowe i tablicowe, brzęczyki oraz syreny umożliwiają sygnalizację poprawności pracy lub stanów awaryjnych.

  Wśród aparatury można znaleźć również źródła energii elektrycznej (np. zasilacze), jak i jej odbiorniki (np. silniki elektryczne).

  Aparatura elektryczna od najlepszych producentów

  W ofercie elektro-olmar znajdą Państwo aparaturę cenionych oraz sprawdzonych marek działających na naszym rynku. Każdy produkt sprzedawany w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością i starannością wykonania, a ich zgodność z normami bezpieczeństwa potwierdzają certyfikaty. Ponadto zróżnicowana i bogata oferta pozwoli na optymalne dostosowanie urządzenia do Państwa potrzeb.

  Zobacz mniej Zobacz więcej